آبي
 قرمز
 سبز ملايم

آمپلی‌فایر پر قدرت 120 وات MU-P23

آمپلی فایر پر قدرت MU-P23با قدرت خروجی 120 وات مؤثر (RMS) جهت نصب در رک استاندارد 19 اینچ ساخته شده است و به همین دلیل و جهت عیب‌یابی سریع و سهولت عملکرد اپراتور در طراحی آن کلیه‌ی مدارها و نشاندهنده‌های حفاظتی در قسمت جلوی دستگاه در نظر گرفته شده‌اند. این دستگاه به طور مجزا می‌تواند بعنوان آمپلی‌فایر مورد استفاده قرار گیرد.

◊ انتقال حرارت ترانزیستورهای قدرت
دفع و انتقال حرارت ترانزیستورهای قدرت توسط دو عدد هیت سینک (Heat Sink) آلومینیومی صورت می‌گیرد.
هیت‌ سینک‌های مورد بحث به صورت اختصاصی با سیستم ریخته‌گری تحت فشار، طراحی و ساخته شده‌اند و کار تبادل و انتقال حرارت را بخوبی انجام می‌دهند. این انتقال و تبادل حرارت تضمین‌کننده‌ی عمر طولانی و کار مداوم دستگاه تحت شرایط بحرانی و نامساعد می‌باشد.
◊ VU متر
با استفاده از VU متر که روی پنل جلوی دستگاه نصب شده است می‌توان از تراز (Level) خروجی بصورت بصری مطلع‌ شد و آن را کنترل کرد که در مقایسه با کنترل سمعی صدا تنظیم مذکور سریع‌تر انجام می‌شود.

◊ تست و تعمیر
جعبه‌ی فلزی آمپلی‌فایر پرقدرت مزدک مدل MU-P23 به نحوی طرح و ساخته شده است که دسترسی به داخل را از زیر، رو، جلو و پشت دستگاه امکان‌پذیر می‌سازد. هیچ‌یک از قطعات مونتاژشده‌ی دستگاه به پنل‌های زیر و رو اتکا ندارد لذا هرگونه تعویض قطعات و تعمیرات به راحتی از این دو جهت امکان‌پذیر است. علاوه بر مزایای فوق، کلیه‌ی اتصالات بوسیله‌ی پیچ یا پیچ‌مهره می‌باشد. ساختمان، دقت و کیفیت ساخت و نحوه‌ی رنگ‌کاری کوره‌ای در مجموع بیانگر مرغوبیت دستگاه می‌باشد.
◊ قابلیت نصب در رک
ابعاد و اندازه‌های دستگاه به نحوی طراحی شده است که قابل استفاده در رک‌های ۱۹اینچ استاندارد می‌باشد.

مشخصات فنی

MU-P23-03