آبي
 قرمز
 سبز ملايم

نصب دوربین مداربسته در شهر رشت و استان گیلان

گروه شرکت های فنی و مهندسی هوشمند از سال 1386 در عرصه فروش ، طراحی ، نصب دوربین مداربسته گیلان و رشت اقدام به فعالیت نموده است و با رضایتمندی حداکثری توانسته است لبخند رضایت را بر لبان مشتریان خود جاری سازد.گواه این مدعا رضایتمندی اکثر مشتریان این گروه می باشد که در بخش رضایتمندی قابل مشاهده است.

گروه شرکت های فنی و مهندسی هوشمند آماده ارائه خدمات در زمینه نصب دوربین مداربسته به همشهریان محترم شهر رشت و هم استانی های عزیز گیلانی با قیمت مناسب می باشد.

 نصب دوربین مداربسته در شهر رشت و استان گیلان

سیستم نظارت تصویری از سه بخش اصلی تشکیل شده است.

بخش اول: دستگاه ضبط کننده تصاویر

بخش دوم : دوربین مداربسته

بخش سوم : بستر ارتباطی بین دستگاه ضبط کننده تصاویر و دوربین مداربسته

 3 نوع سیستم نظارت تصویری وجود دارد:

نوع اول : سیستم آنالوگ(این سیستم بر بستر کابل کواکسیال بوده و دارای دوربین و دستگاه ضبط کننده تصاویر (dvr) می باشد.به دلیل کیفیت پایین تصاویر این سیستم در حال حاضر منسوخ است)

نوع دوم : سیستم HD ( این سیستم بر بستر کابل کواکسیال بوده و دارای دوربین و دستگاه ضبط کننده تصاویر (dvr) می باشد.به دلیل کیفیت بالای تصاویر این سیستم در حال حاضر رایج است.کیفیت تصاویر این سیستمها مگاپیکسلی بوده و جدیدا تا 4 مگاپیکسل را پشتیبانی می کند.همچنین تکنولوژی مختلف این دوربین ها شاما AHD و HDTVI و HDCVI از کشور چین به بازار جهانی انتقال داده شده است.

نوع سوم : سیستم دیجیتال(IP) (این سیستم بر بستر کابل شبکه بوده و دارای دوربین و دستگاه ضبط کننده تصاویر (NVR یا SERVER) , می باشد.به دلیل کیفیت بالای تصاویر این سیستم در حال حاضر رایج است.کیفیت تصاویر این سیستمها مگاپیکسلی بوده و جدیدا تا 32 مگاپیکسل را پشتیبانی می کند.

برای انتقال تصاویر داخل یک مجموعه با فاصله زیاد دوربین ها از سیستم ضبط کننده تصاویر ، چندین راه حل توصیه می گردد.

راه حل اول:استفاده از بستر فیبرنوری

راه حل دوم:استفاده از بستر وایرلس

همچنین امکان مشاهده تصاویر در هر سه نوع سیستم به صورت آنلاین ( از طریق اینترنت و شبکه داخلی ) وجود دارد.

جهت مشاهده پروژه های دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری انجام شده توسط گروه شرکت های فنی مهندسی هوشمند اینجا را کلیک کنید.

جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن های 33517500-013 و 33517600-013 تماس حاصل فرمایید.


 مقالات دیگر

شما می‌توانید به کمک اسکنر، یک دوربین ۱۴۳ مگاپیکسلی بسازید!

دوربین 45 گرمی سه و نیم سانتی 6 مگاپیکسلی را ببینید!

دوربین های مداربسته 29 مگاپیکسلی آویجیلون