آبي
 قرمز
 سبز ملايم

فروش صندوق فروشگاهی در رشت و استان گیلان

تجهیز، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی صندوق مکانیزه فروشگاهی از جمله خدمات گروه شرکت های فنی مهندسی هوشمند است. پایانه‌های فروشگاهی، از مانیتور، کیس، موس، کیبرد (درصورت لمسی بودن مانیتور، نیازی به موس و کیبرد نیست) نمایشگر پایه دار برای دید مشتری، بارکدخوان، فیش پرینتر، صندوق پول و نرم افزار فروش تشکیل می‌شوند که معمولا این سیستم به چند ترازوی فروشگاهی نیز متصل است. ارتباط بین سیستم کارت‌خوان و ترازو یا به صورت شبکه و یا از طریق بارکد روی فیش صادر شده، توسط ترازو ایجاد می‌شود.
این سیستم مختص عملیات فروش است و برای مشتری جزئیات خرید را به صورت یک فیش صادر می‌کند و عملیات حسابداری مکانیزه و انبارداری پیشرفته را نیز شامل می‌شود. به این سیستم پوز فروشگاهی نیز گفته می‌شود، این پایانه‌ها که در اصل یک کامپیوتر هستند به منظور استفاده در نقطه فروش طراحی شده‌اند، به گونه‌ای که فضای کمتری اشغال می‌کنند و تجهیزات جانبی آن مناسب کاربری صندوق‌دار است.

صندوق فروشگاهی

 صندوق فروشگاهی

گروه شرکت های فنی و مهندسی هوشمند آماده ارائه خدمات در زمینه نصب صندوق فروشگاهی به همشهریان محترم شهر رشت و هم استانی های عزیز گیلانی با قیمت مناسب می باشد.

جهت مشاوره رایگان با شماره تلفن های 33517500-013 و 33517600-013 تماس حاصل فرمایید.