آبي
 قرمز
 سبز ملايم

بلندگوی ستونی سری MSH-920

بلندگوی ستونی سری MSH-920 با داشتن زیبایی، ظرافت و انعطاف‌پذیری بهترین قابلیت‌ها را دربلندگوی ستونی سری MSH-920 کم‌ترین حجم برای شما فراهم می‌سازد. سادگی و آراستگی چشمگیر این مدل به همراه کیفیت مناسب صدا برای پیام‌رسانی و موزیک متن مکمل هر محیط دلپذیری می‌باشد. انعطاف‌پذیری در محل و زاویه‌ی نصب و امکان تنظیم توان خروجی شما را قادر می‌سازد تا در هر مکان دلخواه، بهترین کیفیت صدا را با چیدمان مناسب بلندگوها بدست آورید. مقاومت این بلندگو به نفوذ آب و خوردگی،‌ آن را به گزینه‌ای مناسب برای استفاده در فضاهای خارجی تبدیل نموده است. شما را به آشنایی بیشتر با قابلیت‌های این بلندگو دعوت می‌نماییم:

 • سهولت در نصب
  برای محکم نمودن براکت در محل مورد نظر تنها به یک آچار نیاز دارید.

 • مقاومت در برابر نفوذ آب
  وجود یک درزبند لاستیکی در دو سر بلندگو و استفاده از قطعات مقاوم به آب در ساخت بلندگو اجازه می‌دهد تا بتوان با اطمینان مناسب آن را در فضای بیرون از ساختمان و در معرض عوامل محیط باز نصب نمود.

   مقاومت به خوردگی

 • بدنه‌ی آلومینیومی بلندگو اطمینان از مقاومت در برابر خوردگی حاصل از رطوبت را به‌وجود می‌آاورد و علاوه بر این پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک کوره‌ای این اطمینان را کامل می‌کند.

 • سلکتور توان

  سلکتور

  با قابلیت تنظیم توان خروجی بلندگو این مزیت را دارید که بدون نیاز به یک ولوم کنترل جداگانه، توان خروجی را مستقیماً از روی خود بلندگو تنظیم نموده و مناسب‌ترین حجم صدا را برای هر موقعیت بدست آورید.

  تنوع در پوشش

  تنوع رنگ اسپیکر

  • با امکان سفارش پوشش‌های دلخواه بر روی بدنه می‌توانید بلندگو را با فضای پیرامون آن هماهنگ نمایید. رنگ‌های متنوع و یا پوشش‌های طرح‌دار از جمله طرح چوب در انطباق با فضای محیط زیبایی این بلندگو را چند برابر می‌سازد.

  • انعطاف‌پذیری فوق‌العاده

    انعطاف پذیری اسپیکر

   انعطاف پذیری اسپیکر

   براکت عرضه‌شده همراه این بلندگو با قابلیت تغییر زاویه در دو محور عمود بر هم شما را قادر می‌سازد تا بلندگو را در هر محل دلخواه نصب کرده و سپس به راحتی زاویه‌ی مورد نظر را تنظیم نمایید.

   • قابلیت نصب در هر محل
    نصب اسپیکر

     

    نصب اسپیکر

   • با طراحی مناسب براکت، این بلندگو را می‌توان علاوه بر دیوار، به راحتی بر روی سطوح گرد مانند ستون‌ها یا پایه‌های استوانه‌ای نصب نمود.

     

    ◊ مشخصات فنی

     مشخصات فنی

    شکل مفهومی اسپیکر