آبي
 قرمز
 سبز ملايم

پیام مدیر عامل

 امروزه فن آوری به شدت و با حجمی فراوان زندگی و محیط کار ما را تحت تاثیر قرار داده است و بشر بدون استفاده از فن آوری های موجود نه تنها قادر به پیشرفت نیست، بلکه وضع موجود خود را هم نمی تواند حفظ کند.

در حال حاضر الكترونيك کلید فتح شگفتی های جهان است و با علوم دیگر چنان پیوند خورده است که عملا صنعت مدرن امروز خود را مدیون اين دانش می داند.
الکترونیک در همه شئون زندگی انسان راه گشوده است و در این مسیر، یکی از وظایف اصلی آن صیانت و حفاظت از نیروهای انسانی، اموال، اسناد، مدارک و هر چیزی است که بتوان به آن از دید صنعت نگاه کرد.
بدون شک هیچ مجموعه ای نمی تواند موفق عمل کند مگر اینکه علاوه بر نظم و انضباط و پایبندی به قوانین، اکسیر ارزشمندی همچون امنیت برقرار باشد که این مهم به دست نمی آید مگر با تجمیع عوامل متعدد در سایه مدیریتی کارآمد.
گروه شرکت های فنی مهندسی هوشمند فعالیت خود را از سال 1387 با مديريت " شرکت ایمن نگاه هوشمند شمال" آغاز نمود.
این گروه با داشتن سابقه ای درخشان ، تجربه ای مفید و دانش فنی لازم در زمینه های الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر مطابق با نیاز مشتریان و با هدف ارتقاء امنیت که خواسته بجای انسان امروز از تکنولوژی است فعالیت می کند.
گروه شرکت های فنی مهندسی هوشمند با بکار گیری کارکنان و کارشناسان متخصص و زبده و با استفاده از محصولاتی مطابق با استاندارد جهانی بهترین مشاوره را مطابق با نیاز و سلیقه مشتری ارائه می دهد.
امید است با مطالعه این بسته بیشتر با فعالیت های گروه فنی مهندسی هوشمند آشنا گردید.